OXD

WASZE POTRZEBY-NASZE PRODUKTY


Nasza marka OXD przyjazna atletom, rozwijała się z myślą o Was, mając na uwadze Wasze samopoczucie, ale także z chęci zaspokajania Waszych potrzeb podejmowania wyzwań, ambicji i motywacji. Jesteśmy Waszą marką – sojusznikiem dopingującą Was, by nigdy się nie poddawać, a jednocześnie chroniącą Was przed kontuzjami i redukującą przeszkody, które się mogą pojawić na Waszych ścieżkach.

OXD jest marką rozwijaną przez sportowców. Jesteśmy świadomi jak ważne jest dbanie o mięśnie po treningu, bo sami przeszliśmy przez podrażnienia skóry związane z uprawianiem kolarstwa, dokuczały nam efekty niewystarczającej rozgrzewki przed biegiem czy poparzenia słoneczne w wyniku użycia niewłaściwych produktów.

NASZA MARKA A MEDYCYNA SPORTOWA


Zaczynając od kremów i żeli do masażu, rozwinęliśmy szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry i mięśni lekkoatletów, przed, w czasie oraz po ćwiczeniach fizycznych. Polecamy również produkty medyczne w naszym wyspecjalizowanym sklepie internetowym.

DYNAMICZNA I NIEUSTANNIE EWOLUUJĄCA


OXD nieustannie ewoluuje, otwierając się na Wasze potrzeby i na trendy w sporcie. W OXD pomagamy Wam się zmotywować i pokonać przeszkody oraz integrujemy te dwa zagadnienia na swój sposób, poprzez badania, ulepszanie i wprowadzanie ciągle nowych produktów.

NASZ ZINTEGROWANY PROJEKT


Żele i kremy sportowe OXD dały początek zintegrowanemu projektowi, który za cel ma Wasze samopoczucie. Tak zaczął się OXD Sport- pomysł zrodzony z entuzjazmu i doświadczenia załogi OXD, z chęci zaoferowania czegoś więcej niż produkty już przez nas polecane. Dlatego też otworzyliśmy dla Was – wyspecjalizowany sklep internetowy, gdzie możecie znaleźć cały asortyment produktów OXD.

PRODUKT WIEDZY I DOŚWIADCZENIA


OXD bazując na doświadczeniu zdobytym przez Telic Group w dziedzinie medycyny i fizjoterapii, stała się marką skierowaną dla sportowca , który w swojej codziennej pielęgnacji chce używać produktów, które opracowano przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jakość produktów OXD została poświadczona przez Grupę Telic, jak i przez rezultaty i doświadczenia wielu sportowców i fizjoterapeutów, którzy ufają naszej marce.

Napisz do nas