nutritape

NUTRITAPE ® to pierwszy plaster BCAA z witaminami B1 i B5 , który odżywia mięśnie i przyspiesza regenerację .


Jak wszyscy wiecie, jedzenie podczas biegu powoduje dyskomfort żołądkowo-jelitowy i, w bardzo dużym procencie, rezygnację biegacza.

Nutritape ® jest oparty na technologii transdermalnej, opracowanej w USA na początku lat 80-tych do celów terapeutycznych. Powodem jest to, że istniały składniki odżywcze, które trzeba było przyjmować w małych dawkach, ale soki żołądkowe bardzo je niszczyły, tak że składniki, które dotarły do organizmu, okazały się bezużyteczne. Stąd możliwość dostarczania tych składników odżywczych przez skórę, zapewniając korzyści natychmiastowego wchłaniania, małe dawki, łatwość przerwania podaży, są bardziej ekonomiczne niż przyjmowanie składników odżywczych, ponieważ potrzebna jest mniejsza ilość.

To tymczasowe okno może mieć dwa zastosowania: jako źródło energii podczas wyścigu (X) oraz jako środek ułatwiający regenerację mięśni po wyścigu (Y). Możemy zatem powiedzieć, że X + Y = 20 godzin . I to sam sportowiec może to regulować, w zależności od rodzaju treningu lub kariery, którą wykonuje. Na przykład: jeśli jest to pierwszy trening w pionie i przewiduje duże zużycie i regenerację, trening będzie trwał 1 godzinę, a odpoczynek ±19 godzin .

Uczucie lekkości


Konieczność noszenia w plecaku lub torbie mniejszej ilości jedzenia niż zwykle. Nosząc mniejszą wagę, poczujesz się lżejsza, zużywając mniej energii i poprawiając swoje czasy.

Nie obciąża


Nie będziesz odczuwać dyskomfortu żołądkowo-jelitowego, nudności czy wymiotów, ponieważ nie spożywanie produktów podczas treningu lub biegu nie obciąża żołądka .

Witaminy i aminokwasy


Spadek uczucia głodu zauważysz podczas treningu lub biegania dzięki stałej podaży aminokwasów rozgałęzionych oraz witamin B1 i B5.

Bez zawrotów


Unikniesz przerażającego skoku insuliny , jak to się dzieje zwłaszcza w przypadku żeli energetycznych.

Napisz do nas