Golders

Golders został zaprojektowany, aby pomóc utrzymać wysoką sprawność fizyczną i umysłową przez dłuższy czas w wymagających sytuacjach. Jest idealnym sposobem na znużenie – zmniejsza uczucie zmęczenia, zwiększa czujność i poprawia koncentrację. Przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić funkcje poznawcze, w szczególności funkcje wykonawcze, pamięć, kreatywność i motywację. Idealny dla tych, którzy chcą być aktywni fizycznie i psychicznie. Wypróbowałeś już wszystkie sposoby na znużenie i nie widzisz efektów? Sprawdź, jak działa Golders!

Tak narodził się Golders


Lluís Cónsul jest założycielem Golders i wielkim fanem sportu, zwłaszcza biegania. Podobnie jak wielu jego kolegów, kilka minut przed rozpoczęciem biegu tuż przed startem wypił napój energetyczny, aby poczuć się bardziej pobudzonym ze względu na wypicie płynów Lluís czuł się zbyt pełny, by cieszyć się sportem. Wtedy Lluis pomyślał, że musi znaleźć przyjemną, niedrogą i smaczniejszą alternatywę dla napojów energetyzujących i innych suplementów opartych na przyjmowaniu płynów.

Lluis zaczął myśleć, wyszukiwać i badać, kiedy zdał sobie sprawę, że na rynku są jakieś cukierki energetyczne, ale są one bardzo nieskuteczne w porównaniu z napojem energetyzującym i że z kolei musiałby spożyć wiele jednostek, aby wyrównać ich skutki.

Został zaprojektowany, aby pomóc utrzymać wysoką sprawność fizyczną i umysłową przez dłuższy czas w wymagających sytuacjach. Zmniejsza uczucie zmęczenia, zwiększa czujność i poprawia koncentrację. Przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić funkcje poznawcze, w szczególności funkcje wykonawcze, pamięć, kreatywność i motywację. Idealny dla tych, którzy chcą być aktywni fizycznie i psychicznie.

Jak wypada nasz produkt na tle popularnych napojów energetyzujących (tzw. “energy drink”)?

Napisz do nas