OXDsportpolska

Nasza marka

Nasza marka OXD przyjazna atletom, rozwijała się z myślą o Was, mając na uwadze Wasze samopoczucie, ale także z chęci zaspokajania Waszych potrzeb podejmowania wyzwań, ambicji i motywacji. Jesteśmy Waszą marką - sojusznikiem dopingującą Was, by nigdy się nie poddawać, a jednocześnie chroniącą Was przed kontuzjami i redukującą przeszkody, które się mogą pojawić na Waszych ścieżkach.

Wasze potrzeby-nasze produkty

OXD jest marką rozwijaną przez sportowców. Jesteśmy świadomi jak ważne jest dbanie o mięśnie po treningu, bo sami przeszliśmy przez podrażnienia skóry związane z uprawianiem kolarstwa, dokuczały nam efekty niewystarczającej rozgrzewki przed biegiem czy poparzenia słoneczne w wyniku użycia niewłaściwych produktów.

Nasza marka a medycyna sportowa

Zaczynając od kremów i żeli do masażu, rozwinęliśmy szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry i mięśni lekkoatletów, przed, w czasie oraz po ćwiczeniach fizycznych. Polecamy również produkty medyczne w naszym wyspecjalizowanym sklepie internetowym.

Dynamiczna i nieustannie ewoluująca

OXD nieustannie ewoluuje, otwierając się na Wasze potrzeby i na trendy w sporcie. W OXD pomagamy Wam się zmotywować i pokonać przeszkody oraz integrujemy te dwa zagadnienia na swój sposób, poprzez badania, ulepszanie i wprowadzanie ciągle nowych produktów.

Nasz zintegrowany projekt

Żele i kremy sportowe OXD dały początek zintegrowanemu projektowi, który za cel ma Wasze samopoczucie. Tak zaczął się OXD Sport- pomysł zrodzony z entuzjazmu i doświadczenia załogi OXD, z chęci zaoferowania czegoś więcej niż produkty już przez nas polecane. Dlatego też otworzyliśmy dla Was - wyspecjalizowany sklep internetowy, gdzie możecie znaleźć cały asortyment produktów OXD, a także AMLSport i Lurbel.

Produkt wiedzy i doświadczenia

OXD bazując na doświadczeniu zdobytym przez Telic Group w dziedzinie medycyny i fizjoterapii, stała się marką skierowaną dla sportowca , który w swojej codziennej pielęgnacji chce używać produktów, które opracowano przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jakość produktów OXD została poświadczona przez Grupę Telic, jak i przez rezultaty i doświadczenia wielu sportowców i fizjoterapeutów, którzy ufają naszej marce.

same pozytywne opinie!

"Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowana przesyłka, towar zgodny z opisem. Nic dodać, nic ująć. Polecam z całą odpowiedzialnością!"
Joanna Miszta
"Wszystko w najlepszym porządku, doskonały kontakt ze Sprzedającym, oczywiście polecam i pozdrawiam."
Krzysztof Kowal
0
Liczba zadowolonych klientów!

kontakt

Adres:

OXD Polska Tomasz Smołuch
ul. Kochanowskiego 5/31, 32-300 Olkusz
NIP: 6371052141

 

DANE BANKOWE:

KONTO PLN:  65 2490 0005 0000 4500 1961 6973

 

Kontakt telefoniczny: (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00): +48604952587

Kontakt mailowy: biuro@amlsportpolska.pl